Logistiikka

Örum toimittaa tilauksesi suoraan toimipisteellesi, jotta voit keskittyä omaan liiketoimintaasi.

Laaja logistiikkaverkostomme takaa täsmälliset toimitukset kaikkialle Suomeen.

Puheluiden hinta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min (alv. 24 %)

Pääkonttori

Örum Oy Ab
Läntinen teollisuuskatu 2, 02920 Espoo
Puhelinvaihde (+358) 010 569 41
info@orum.fi

Ma–to klo 8.00–17.00
Pe klo 8.00–16.00
Kesälomakautena klo 8.00–16.00

Espoo, PKS-tukku

Läntinen Teollisuuskatu 2, 02920 Espoo
Puh. 010 770 8020
pks@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Forssa

Puh. 010 770 8300
forssa@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Hyvinkää

Helletorpankatu 39, 05840 Hyvinkää
Puh. 010 770 8050
hyvinkaa@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Joensuu

Puh. 010 770 8800
joensuu@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Jyväskylä

Sorastajantie 1, 40320 Jyväskylä
Puh. 010 770 8400
jyvaskyla@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Kouvola

Puh. 010 770 8450
kouvola@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Kuopio

Kartanonkatu 2, 70700 Kuopio
Puh. 010 770 8700
kuopio@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Lahti

Saimaankatu 31, 15140 Lahti
Puh. 010 770 8150
lahti@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Lappeenranta

Puh. 010 770 8530
lappeenranta@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Mikkeli

Puh. 010 770 8500
mikkeli@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Oulu

Tuotekuja 1, 90420 Oulu
Puh. 010 770 8900
oulu@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Porvoo

Puh. 010 770 8060
porvoo@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Rovaniemi

Alakorkalontie 4, 96300 Rovaniemi
Puh. 010 770 8960
rovaniemi@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Seinäjoki

Tuottajantie 31, 60100 Seinäjoki
Puh. 010 770 8600
seinajoki@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Tampere

Pöytäsarankatu 5, 33900 Tampere
Puh. 010 770 8330
tampere@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Turku

Vajossuonkatu 7, 20100 Turku
Puh. 010 770 8200
turku@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30

Vaasa

Puh. 010 770 8650
vaasa@orum.fi
ma-pe klo 7.30-16.30