Hae Örumin asiakkaaksi

Asiakkaaksi voi hakea yritykset, ei yksityishenkilöt tai yhteisöt.

Henkilö- ja pakettiautot

Pääkaupunkiseutu, Espoo

(PKS, Lohja, Järvenpää, Kerava)

Aluepäälliköt
Juha Erjovuo, juha.erjovuo@orum.fi
Jukka Lairala, jukka.lairala@orum.fi

Lounais-Suomi

(Salo, Turku, Pori, Rauma)

Aluepäällikkö
Tomi Jalonen, tomi.jalonen@orum.fi

Kaakkois-Suomi

(Mikkeli, Lappeenranta, Kouvola)

Aluejohtaja
Atte Matilainen, atte.matilainen@orum.fi

Häme

(Lahti, Hämeenlinna, Heinola)

Aluepäällikkö
Miika Ahonen, miika.ahonen@orum.fi

Pirkanmaa

(Tampere, Valkeakoski)

Aluepäällikkö
Arto Ahvenainen, arto.ahvenainen@orum.fi

Keski-Suomi

(Jyväksylä, Jämsä, Keuruu)

Aluepäällikkö
Jarkko Lahnala, jarkko.lahnala@orum.fi

Pohjanmaa

(Seinäjoki, Vaasa, Kokkola)

Aluepäällikkö
Anders Kronqvist, anders.kronqvist@orum.fi

Pohjois-Pohjanmaa ja Kainuu

(Oulu, Kajaani, Kuusamo, Kemi)

Aluepäällikkö
Antti Kinnula, antti.kinnula@orum.fi

Itä-Suomi

(Kuopio, Savonlinna, Joensuu, Iisalmi)

Aluepäällikkö
Timo Haatainen, timo.haatainen@orum.fi

Pohjois-Suomi

(Rovaniemi, Sodankylä, Utsjoki)

Aluepäällikkö
Seppo Kuisma, seppo.kuisma@orum.fi