YHTEYS

Örum toimittaa tilauksesi suoraan toimipisteellesi, jotta voit keskittyä omaan liiketoimintaasi

Laaja logistiikkaverkostomme takaa täsmälliset toimitukset kaikkialle Suomeen.

PÄÄKONTTORI

Örum Oy Ab

Läntinen teollisuuskatu 2,
02920 Espoo
Puhelinvaihde (+358) 010 569 41
info@orum.fi

Ma-pe klo 8.00-16.00

Jose Hiltunen

Aluejohtaja, Etelä- ja Pohjois-Suomi

010 770 2131

jose.hiltunen@orum.fi

Atte Matilainen

Aluejohtaja, Keski-Suomi

010 770 2502

atte.matilainen@orum.fi

Kari Suosilta

Aluejohtaja, Jälleenmyynti

010 569 4420

kari.suosilta@orum.fi

Läntinen teollisuuskatu 2,
02920 Espoo

Puh. 010 770 8020
pks@orum.fi

Ma-pe 8.00-16.30

Aluemyyjät

Aluepäällikkö
Jenna Taivainen
puh. 010 770 2051

 

Aluepäällikkö
Juha Erjovuo
puh. 010 569 4436

Sorastajantie 1,
40320 Jyväskylä

Puh. 010 770 8400
jyvaskyla@orum.fi

ma-pe klo 8.00-16.00

Aluemyyjät

Aluepäällikkö Verneri Jokinen
puh.010-7702912

Add Your Heading Text Here

Uusi osite 2.11. alkaen

Oppipojankuja 4 halli 4
70780 Kuopio

Puh. 010 770 8700
kuopio@orum.fi

ma-pe klo 8.00-16.00

Aluemyyjät

Aluepäällikkö Timo Haatainen
puh.010-7702215

Add Your Heading Text Here

Saimaankatu 31,
15140 Lahti

Puh. 010 770 8150
lahti@orum.fi

ma-pe klo 8.00-16.00

Aluemyyjät

Aluepäällikkö Mikko Talikka
puh. 010-7702034

Add Your Heading Text Here

Tuotekuja 1,
90420 Oulu

Puh. 010 770 8900
oulu@orum.fi

ma-pe klo 7.30-16.30

Aluemyyjät

Aluepäällikkö Antti Kinnula
puh. 010-7702169

Add Your Heading Text Here

Alakorkalontie 4,
96300 Rovaniemi

Puh. 010 770 8960
rovaniemi@orum.fi

ma-pe klo 7.30-16.30

Aluemyyjät

Aluepäällikkö Seppo Kuisma
puh. 010-7702188

Add Your Heading Text Here

Tuottajantie 31,
60100 Seinäjoki

Puh. 010 770 8600
seinajoki@orum.fi

ma-pe klo 8.00-16.00

Aluemyyjät

aluepäällikkö Anders Kronqvist
Puh. 010 569 4406

Add Your Heading Text Here

Pöytäsarankatu 5,
33900 Tampere

Puh. 010 770 8330
tampere@orum.fi

ma-pe klo 8.00-16.00

Aluemyyjät

Myyntipäällikkö Arto Ahvenainen
puh. 010-770 2851

Add Your Heading Text Here

Vajossuonkatu 7,
20100 Turku

Puh. 010 770 8200
turku@orum.fi

ma-pe klo 7.30-16.30

Aluemyyjät

Aluepäällikkö Tomi Jalonen
puh. 010-7702272

Add Your Heading Text Here

Läntinen Teollisuuskatu 2,
02920 Espoo

Puh. 010 770 8000
myynti@orum.fi

ma-pe klo 8.00-16.00

Asiakaspalvelu

tukkumyyjä Juuso Kauranen
puh. 010 770 8502

tukkumyyjä Janne Ovaska
puh. 010 770 8303

asiakaspalvelun esimies Jouni Nylén
puh. 010 770 8008

Add Your Heading Text Here

tukkumyyjä Taru Oksavirta
puh. 010 770 8004

tukkumyyjä Veikko Savisalo
puh. 010 770 8005

Antti Norva

Liiketoimintajohtaja

050 568 0557

antti.norva@orum.fi

Yhteystiedot

Puh. 010 569 4466

Petri Haapalainen

Tekninen kenttämyynti, etelä

050 320 9914

petri.haapalainen@orum.fi

Vesa Räinä

Avainasiakaspäällikkö: Pohjoinen

050 384 6840

vesa.raina@orum.fi

Jan Lindholm

Tukkumyynti / Tekninen myynti

010 569 4425

jan.lindholm@orum.fi

Anton Lensu

Tukkumyynti / Tekninen myynti

010 569 4458

anton.lensu@orum.fi

Tapani Arokoski

Myyntipäällikkö

010 569 4414

tapani.arokoski@orum.fi

Kenneth Rönnberg

Tuotepäällikkö
Wabco tekninen tuki

010 569 4527

kenneth.ronnberg@orum.fi

Bernt Rönneberg

Tuotepäällikkö

0500 441 710

bernt.ronneberg@orum.fi

Harri Kuparinen

Avainasiakaspäällikkö

050 477 6527

harri.kuparinen@orum.fi

Janne Mäkelä

Avainasiakaspäällikkö

050 301 9182

janne.makela@orum.fi

Nina Grundström

Tekninen myyjä

010 569 4521

nina.grundstrom@orum.fi

Tom Dahlström

Tekninen myyntipäällikkö
Wabco tekninen tuki

050 505 5401

tom.dahlstrom@orum.fi

Pärnu maantee 549,
Jälgimäe, 76404 Harjumaa

(+372) 6791 010
info@mercantile.ee

Läntinen teollisuuskatu 2,
02920 Espoo

Puh. 020 741 1620
diagno@diagno.fi

Läntinen teollisuuskatu 2,
PL 14, 02921 ESPOO

010 569 4700
info@turvata.fi

Tilaa
uutiskirjeemme